UNTHA RECYCLING TECHNOLOGY

Untha Geri Dönüşüm Teknolojileri, müşteri ihtiyaçlarına özel sunduğu kırıcı teknolojileri ile anahtar teslim elektrikli ve elektronik atık (WEEE-AEEE) geri dönüşüm tesisleri sağlamaktadır. Anahtar teslim tesislerimiz  konveyörler, ayıklama  teknolojileri, montaj, toz toplama, gürültü kontrolü ve çok daha fazlasını içermektedir...
URT  farklı test makinalarına sahip test merkezinde müşterilerine ait malzemeleri ücretsiz olarak test ederek kişiye özel çözümler üretmektedir.
Esas olarak, spesifik tesislerde eski soğutma cihazlarının bünyesindeki elektrik – elektronik atığı geri kazanımı yapılmaktadır.
Soğutma cihazlarının bertarafı günümüz teknolojisinin son ürünleri kullanılarak Avrupa Birliği ve Türkiye’de ki yasal düzenlemeler çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Bu süreç, soğutucu akışkanın cihazdan ayrılarak işleme tabi tutulmasını da kapsamaktadır.
Veri toplama sistemi ile farklı türdeki soğutma cihazlarının bilgilerine ulaşılabilmektedir. Bu sayede bertaraf ve muhasebe işlemleri için özel tasarım ve analiz listeleri oluşturulabilmektedir.
Soğutmaz cihazlarının mekanik işlenmesi – parçalanması-, bileşik ayrımı, FE ve NF ayrımı vb. işlemler pazarlanabilir fraksiyonların üretilmesini sağlamaktadır. Ulaşılan en son işlem teknolojisiyle birlikte CFC köpüklü ve Pentan köpüklü soğutma cihazlarının 3 vardiya işlenmesi mümkündür.

Daha fazla bilgi için lütfen bizinle iletişime geçiniz.