Haarslev Industries, müşterileri için dünya genelinde et, hayvan yemi, balık, yağ, çevre koruma ve biyoyakıt endüstrilerinde işleme ekipmanları üretmektedir.

Müşterilerimizle yakın işbirliği içerisinde çalışıyoruz. İster tek parça ekipman ister komple anahtar teslim bir tesis olsun, Haarslev gereçleri için dayanıklılık, güvenilirlik ve hizmet anahtar kelimelerdir. Yıllar boyunca Haarslev Industries farklı endüstriler için mekanik ve termal su alma konularında uzmanlaşmıştır. Tesis teslimatını prosss teknik bilgisiyle birleştiren deneyimli bir ekipman ve proses tasarımcısıyız. Ürünlerin yükseltilmesi, enerji tasarrufu ve çevreyi koruma, Haarslev Industries gereçleri için önemli parametrelerdir.

Firma, 1973’te Haarslev Makine Fabrikası olarak kuruldu. Yeni pazarlar keşfetme amacı taşıyan dinamik bir şirket olarak, 2006 yılında Atlas-Stord’u ve 2008 yılında İspanyol şirketi Tremesa’yı satın aldı. Haarslev Industries’in yüz yıldan fazla geçmişe uzanan bir tarihe sahip olmasının nedeni budur. Yıllar boyunca Haarslev daima piyasadaki teknolojik gelişmenin en önünde yer alan ve trendleri belirleyen tecrübeli bir şirket olarak tanınmıştır.

Proses ve mühendislik teknolojimiz, müşterilerimizin işlerini daha kârlı ve sürdürülebilir hale getirmeye yönelik özelleştirilmiş çözümler sağlamaya odaklanmıştır.